Orthodox Celts zaronili!

Nastavljajući akciju u kojoj poznate ličnosti promovišu ronilački sport, S.D.T. Svet Ronjenja je organizovao ronjenje sa bendom Orthodox Celts. Introzaron su napravili Aca Seltik, Dule, Deki, Džoni i Dejan, dok su ostali članovi benda sa tribina pružali podršku. Da sve protekne u najboljem redu, pobrinuli su se instruktori i asistenti našeg kluba, koji su popularnim muzičarima sa tridesetak fanova omogućili ovakav doživljaj. Bazen SC "Mladost" u Pančevu je u ponedeljak uveče bio pun ljudi, koji su bili spremni da načine svoj prvi ronilački korak.

"Ja sam prvi od drugara iz benda probio led i zaronio. Mogu samo da kažem da je osećaj fenomenalan i da ovo moram da ponovim. Imam puno prijatelja koji se bave ronjenjenjem i stalno me zovu da se pridružim, tako da mislim da mi neki Egipat ne gine ove godine" – kaže Dušan Živanović, bubnjar benda.

Frontmen Ortodox Celts-a, Aca Seltik takođe nije krio oduševljenje: "Mislim da nam je ovo opuštanje baš trebalo pred svirku za St.Patric Day koju imamo u Domu Omladine u Beogradu. Ja sam inače "čovek od bazena" i ovakva rekreacija mi veoma prija. Takođe, dogovorili smo se u bendu da ovakve stvari češće radimo" – rekao je pevač benda Ortodox Celts.

Ovakve akcije ronilačkog kluba S.D.T. Svet Ronjenja će se nastaviti, pa u budućnosti možemo očekivati još poznatih ličnosti pod vodom

.

Štampa El. pošta

Prijatelji kluba

Oni bez kojih bi naši zaroni ostali još jedan log u karnetu a ne priča u filmu i slici